pl PL en EN fr FR de DE it IT ru RU
Zestaw do bram dwuskrzydłowych
Charakterystyka systemu
Automatyka do bram firmy Mhouse grupy Nice jest pierwszym systemem automatyki do bram zaprojektowanym do samodzielnego montażu. Proste i nieskomplikowane podłączenie umożliwiają szybkie, pewne złącza z wyjmowanymi różnokolorowymi wtyczkami, oznakowanymi dla lepszej identyfikacji. Nowoczesna centrala umożliwia przy pomocy 1 przycisku na ustawienie wszystkich funkcji, a przy pomocy 2 przycisków na pilocie można je zmienić. Ergonomia montażu i obsługi to rewolucyjne rozwiązanie ECSbus, które umożliwia łatwe programowanie i podłączenie. ECSbus (Easy Connection System) pozwala na podłączenie do 6 par fotokomórek tylko przy pomocy 2 przewodów bez obawy o biegunowość. Bogaty wybór dodatkowych akcesoriów sprawia, że automatyka Mhouse wraz z systemem ogrodzeniowym POLBRAM, to jedna z najbardziej rozbudowanych, funkcjonalnych i trwałych systemów automatyki ogrodzeniowej.


Zestaw do automatyzacji dwuskrzydłowych bram posesyjnych o szerokości skrzydła do 2,00 m.

Alto 100KIT Alto100C + Alto 100M

Alto 100KIT Alto100C + Alto 100M

Siłownik elektromechaniczny z wbudowaną centralą sterującą i odbiornikiem radiowym z kodem dynamicznie zmiennym 433,92 MHz.

Zalety naszych bram z automatem

Precyzja: dzięki mechanicznemu ogranicznikowi zamykania zintegrowanemu z ramieniem (przy instalacji z pełną długością ramion).

Bezpieczeństwo: dzięki samohamownej przekładni i specjalnemu kształtowi ramion.

Praktyczność: przegubowe ramiona pozwalają na instalację w nietypowych warunkach, jak na przykład w pobliżu ściany lub innych obiektów znajdujących się w okolicy słupka. Wygoda w montażu: uchwyt siłownika można obrócić, aby wzmocnić połączenie z mniej wytrzymałym podłożem, takim jak np. ceglany słupek.

Niewielkie gabaryty: idealny do furtek, pasuje do wąskich słupków (o szerokości od 10 cm).

Auto-diagnostyka: pozwala zidentyfikować i natychmiast zasygnalizować jakiekolwiek błędy podłączenia lub usterki.

Auto-programowanie: WT2S automatycznie określa najlepsze parametry funkcjonowania dla każdej bramy.